Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fifa World Cup 2010

2 posters

 :: Индекс :: ФФМ

Go down

Fifa World Cup 2010 Empty Fifa World Cup 2010

Пишување  JoKi Пон Ное 26, 2007 12:40 am

Група 1

Португалија, Шведска, Данска, Унгарија, Албанија, Малта

Група 2

Грција, Израел, Швајцарија, Молдавија, Летонија, Луксембург

Група 3

Чешка, Полска, С.Ирска, Словачка, Словенија, Сан Марино

Група 4

Германија, Русија, Финска, Велс, Азербејџан, Лихтенштајн

Група 5

Шпанија, Турција, Белгија, БиХ, Ерменија, Естонија

Група 6

Хрватска, Англија, Украина, Белорусија, Казакстан, Андора

Група 7

Франција, Романија, Србија, Литванија, Австрија, Ф.Острови

Група 8

Италија, Бугарија, Р.Ирска, Кипар, Грузија, Ц.Гора

Група 9

Холандија, Шкотска, Норвешка, Македонија, Исланд

JoKi

Број на мислења : 1
Registration date : 2007-11-23

Вратете се на почетокот Go down

Fifa World Cup 2010 Empty Re: Fifa World Cup 2010

Пишување  1937 Пон Ное 26, 2007 1:22 am

Holandija je Malce Teska lol!
1937
1937
Admin
Admin

Број на мислења : 22
Location : Austria ( Wien )
Registration date : 2007-11-23

http://www.fcrabotnicki.blog.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Fifa World Cup 2010 Empty Re: Fifa World Cup 2010

Пишување  1937 Пон Ное 26, 2007 1:22 am

cheers
1937
1937
Admin
Admin

Број на мислења : 22
Location : Austria ( Wien )
Registration date : 2007-11-23

http://www.fcrabotnicki.blog.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Fifa World Cup 2010 Empty Re: Fifa World Cup 2010

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 :: Индекс :: ФФМ

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот