Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Welcome

Go down

Welcome Empty Welcome

Пишување  1937 Пет Ное 23, 2007 6:26 am

ДоброДојдовте во Насиот Форум овој Форум је Направен за Насиот Легендарен Клуб ФК Работнички Кометал Скопје 1937.
ова је Спортско Друство на ФК Работнички Кометал Скопје 1937.
Моментално Ке Биде Насиот Домаин на .tk во Наскоро Време Ке имаме Домаин на com.mk
Сите Сте ДоброДојдени во Насиот Форум и Сите Навивцки Групи Се ДоброДојдени во Насиот Форум.
Саму Сиптари во Насиот Форум Не Се ДоброДојдени
Ви Благодариме Сто Сте Досле во Насиот Форум
Поздрав од Васиот Админ и Цела Екипа

cheers cheers
1937
1937
Admin
Admin

Број на мислења : 22
Location : Austria ( Wien )
Registration date : 2007-11-23

http://www.fcrabotnicki.blog.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот