Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Makedonija : Hrvatska 2:0 ( 0:0 )

 :: Индекс :: ФФМ

Go down

Makedonija : Hrvatska 2:0 ( 0:0 ) Empty Makedonija : Hrvatska 2:0 ( 0:0 )

Пишување  1937 Пет Ное 23, 2007 6:10 am

Група Е Еуро2008 ( 17.11.07 ) ( 20:00 )
Македонија : Хрватска 2:0 ( 0:0 )
Градски Стадион Скопје
Гледаци 17.000
Судија Франк Де Блеецкере од Белгија
71.Минута Горан Мазнов
79.Минута Илцо Наумоски
1937
1937
Admin
Admin

Број на мислења : 22
Location : Austria ( Wien )
Registration date : 2007-11-23

http://www.fcrabotnicki.blog.com.mk

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот

- Similar topics

 :: Индекс :: ФФМ

 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот